Kurumsal

Kurumsal Çözümler

Point Teknoloji olarak 10 yıla yaklaşan bilişim sektörü deneyimimizle; kurumsal firmalara, kurum ve kuruluşlara Bilgisayar, bilişim ve teknoloji alanlarında kurumsal çözüm ortaklığı hizmetimizi sunuyoruz. Temel kuruluş amacımızın; “özel ve resmi kurumların iletişim ve bilgisayar teknolojilerini en iyi ve uygun şekilde kullanmaları için alt yapılarını oluşturacak projeleri yapmak; bu projeleri geliştirmek, yönetmek ve devamlılığını sağlamak” olduğu düşünülürse bu konuda hem epey yol kat ettiğimizi hem de deneyimlerimizi ve çözümlerimizi; arttırdığımızı belirtmemiz gerekiyor.

Kurumsal Çözümler

Dell, HP, QNAP, Microsoft, Adobe, Apple, Dell Sonicwall, Fortinet, Symantec, Kaspersky gibi iş ortaklarımızla birlikte firmaların; kurum ve kuruluşların her türlü bilişim sorununa çözüm üretmemiz daha hızlı ve daha pratik bir hal almış durumda.

KVKK Danışmanlığı, Bilişim Danışmanlığı, Bakım ve Destek Hizmetleri, Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri, Kurumsal Eğitim gibi hizmetlerimizin yanında sunucu ve veri depolama çözümleri, veri merkezi çözümleri, ağ ve kablolama çözümleri, sanallaştırma çözümleri, cctv çözümleri ve firewall, log, Hot Spot gibi diğer çözümlerimizi de bilgi birikimimiz dahilinde güvenle paylaşıyoruz.

Kurumsal çözüm ortağı olduğumuz firmaların, kurum ve kuruluşların işleyişlerinde herhangi bir aksamama olmaması için alternatif çözüm ve hizmetleri hızla üretip geçiçi süreli çözümleri devamlı çözümlerle takas ediyoruz. Firmaların herhangi bir aksaklığa tahammül dahi göstermemesi adına ürettiğimiz geçici çözümlerimizi en kısa süre içerisinde kalıcı çözümlere dönüştürüyoruz.

CCTV kamera sistemlerimiz ile firmaların, kurum ve kuruluşların güvenlik alanındaki ihtiyaçlarını da karşılama amacıyla çalışıyoruz. Kurulumunu yaptığımız güvenlik sistemleri hem caydırıcı etkiye sahip hem de kontrol mekanizması olarak ciddi bir değer taşımaktadır. Hem lokal hem de genel olarak bir veya birden fazla iş yeri kontrolü aynı ekran üzerinde yapılabiliyor.

Point Teknoloji olarak teknolojinin hızla geliştiği son yıllarda biz de kendimizi daha fazla geliştirmek ve daha iyi olmak için çabalamayı sürdürüyoruz. Yaptıklarımızdan aldığımız birikim ve deneyimle daha iyi projeler üretmek için uğraşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir