Outlook Şifresini Kurtarmak için PST Araçları

Outlook Şifresini Kurtarmak için PST Araçları

Özellikle kurumsal firmalarda sık kullanılan Outlook posta istemcisi, mail gönderip almanın çok ötesinde bir kişisel asistan konumunda artık. Pek çok hatırlatıcıyı, randevuları, takvimi Outlook üzerinde kullanmanız mümkün. Peki şifresini unuttuğunuzda hangi PST araçları ile geri alacağınızı biliyor musunuz?

Outlook Şifresini Kurtarmak için PST Araçları

PstPassword

Nirsoft tarafından üretilen PstPassword, yerel veri dosyaları için PST şifrelerini otomatik olarak alan harika bir ücretsiz yardımcı programdır. PstPassword, şifreleme hatası nedeniyle üç potansiyel şifreyi görüntüler. İlk seçenek başarısız olursa, iki seçeneğiniz daha vardır. Aslında, PstPassword veri dosyasının kilidini açabilecek CRC32 karmalarının uzun bir listesini oluşturur. PstPassword da kurulum gerektirmez. Ancak, sisteminiz bunu zararlı bir dosya olarak algılayabilir.

Kernel Outlook PST Password Recovery Tool
Çekirdek Outlook PST Şifre Kurtarma Aracı sınırlı ücretsiz bir yardımcı programdır. Ana sınırlama, aracın kilidi açacağı PST dosyasının boyutudur. Kernel’in aracı, ücretsiz 500 MB’a kadar PST dosyalarını açacaktır. Ancak, veri dosyanızın boyutu aşarsa, 39 TL için Ana Lisansa yükseltmeniz gerekir.

Araç, PST dosyalarınızı hızlı bir şekilde analiz ederek, girmeniz için bir karma değer sağlar. PstPassword’dan farklı olarak, Kernel sadece denemek için tek bir şifre hashı verir. Ancak, eğer bu işe yaramazsa, Kernel ayrıca PST dosyasından şifre korumasını kaldırma seçeneğine de sahiptir ve istediğiniz takdirde yeni bir tane ekler.

Recovery Toolbox for Outlook Password
Son aracımız Outlook Password için Kurtarma Araç Kutusu. Kurtarma Araç Kutusu 19 $ maliyeti, ancak ücretsiz seçenek ile yapabilecekleriniz var.

PST veri dosyaları için şifreleri kurtarır ve gösterir
PST veri dosyası şifrelerini sıfırlar
OST veri dosyaları için bazı şifreleri kurtarın veya kaldırın
En büyük fark OST dosyaları için destek. Kurtarma Araç Kutusu’nun ücretli sürümü, OST şifrelerini de gösterir ve kaldırır, bu da avantaj sağlar. Diğer ücretsiz çevrimiçi araçlar da en güvenli Outlook OST veri dosyası şifrelerini bile ortaya çıkaracak.

Mail PassView
Mail PassView, PST veri dosyaları yerine OST veri dosyası parolalarını açar. Ancak, OST veri dosyası parolaları genellikle Outlook’un kendisinden ziyade posta sunucusu aracılığıyla ayarlandığı için, araç parolaları kaldıramaz veya alternatifler sunamaz. Yine de, Mail PassView, Outlook şifrenizi kurtarmak için kullanışlı ve ücretsiz bir araçtır.

Outlook Şifre Kurtarma, PST Araçları