CCTV Çözümleri

CCTV Çözümleri

Point Teknoloji, kurumların güvenlikleri ve yönetimleri için kapalı devre televizyon kavramı olarak bilinen CCTV sistemlerinin kurulumu ve hizmetini vermektedir. CCTV sistemi ise genellikle lokal bir alanda, sadece ilgili kişilere görüntü ve ses izleme yetkisine izin veren sistemdir. Daha çok güvenlik nedeniyle uygulanır. CCTV sistemleri yakın zamanda eğitim amacıyla da sık kullanılmaya başlanılmıştır. CCTV sistemleri görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme, kayıtları oynatma ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilir.

CCTV Çözümleri

CCTV ( Kapalı Devre Televizyon ) çeşitli ortamlardaki faaliyetleri ekrana yansıtmak için kullanılan bir görsel denetim teknolojisidir. CCTV sistemleri tipik olarak kamera ve monitörler arasında sabit bir iletişim bağlantısı içerir.

Point Teknoloji konusunda uzman çalışanları ile en uygun CCTV çözümünü en etkili biçimde tasarlamaktadır. CCTV sistemlerini akıllı çözümler sağlamak üzere tüm güvenlik sistemlerine entegre edilebilir hale getirilebilir, video analiz sistemleri ile dijital kayıt ve ağ video aktarım teknolojileriyle çevre yönetim ve kontrolü de sağlanmaktadır.

Point Teknoloji ailesi ve değerli iş ortaklarımız ile birlikte ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemlerle hizmet sunmaktayız.