Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Point Teknoloji olarak sizinle birlikte yapacağı çalışmalar ile teknoloji alt yapınızı incelemekte ve çıkaracağı projelerle yapınızın günümüz teknolojileri ile adapte olması konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Yaptığımız danışmanlık çalışmalarıyla kurumunuza özel olarak hazırlanan planlarla çalışanların birlikte, daha etkin, daha hızlı ve daha güvenli çalışmasını sağlayarak, bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde, yer bağımsız erişmesini ve mobil çalışmasını sağlamaktayız.

Danışmanlık Hizmetleri

  • Microsoft Server ve Sanallaştırma Danışmanlığı
  • Güvenlik Duvarı Danışmanlığı
  • Office Uygulamaları Danışmanlığı
  • Altyapı ve Network Danışmanlığı
  • Internet ve Güvenlik Danışmanlığı
  • IP Santral / Call Center Sistemleri Danışmanlığı

Point Teknoloji olarak sizinle birlikte yapacağı çalışmalar ile teknoloji alt yapınızı incelemekte ve çıkaracağı projelerle; yapınızın günümüz teknolojileri ile adapte olması konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Yaptığımız danışmanlık çalışmalarıyla kurumunuza özel olarak hazırlanan planlarla çalışanların birlikte, daha etkin; daha hızlı ve daha güvenli çalışmasını sağlayarak, bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde; yer bağımsız erişmesini ve mobil çalışmasını sağlamaktayız. Point Teknoloji olarak sizinle birlikte; yapacağı çalışmalar ile teknoloji alt yapınızı incelemekte ve çıkaracağı projelerle yapınızın günümüz teknolojileri ile adapte olması konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Yaptığımız danışmanlık çalışmalarıyla kurumunuza özel olarak hazırlanan planlarla çalışanların birlikte; daha etkin, daha hızlı ve daha güvenli çalışmasını sağlayarak, bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde, yer bağımsız erişmesini ve mobil çalışmasını sağlamaktayız

.Point Teknoloji olarak sizinle birlikte yapacağı çalışmalar ile teknoloji alt yapınızı incelemekte ve çıkaracağı projelerle yapınızın günümüz teknolojileri ile adapte olması konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Yaptığımız danışmanlık çalışmalarıyla kurumunuza özel olarak hazırlanan planlarla çalışanların birlikte, daha etkin; daha hızlı ve daha güvenli çalışmasını sağlayarak, bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde; yer bağımsız erişmesini ve mobil çalışmasını sağlamaktayız.