Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim

Point Teknoloji, çözüm ortağı olduğu firmalara genişletilmiş Kurumsal Eğitim ve uygulama çalışmaları konusunda da destek olur. Firmaların kısa vade sorunlarını ekarte etmek ve uzun vadede sağlıklı bir iş harekatı sağlamak adına birikimlerini paylaşır.

  • Microsoft Server Eğitimi
  • Sanallaştırma Teknolojileri Eğitimi (Vmware, Hyper-V)
  • Exchange Server Eğitimi
  • Güvenlik Duvarı Eğitimi (Fortinet, Dell Sonicwall)
  • Office Uygulamaları Eğitimi
  • Altyapı ve Network Eğitimi

Kurumsal Eğitim

point teknoloji, sunucu, storage, server, ip, network, cctv, kamera, kamera kayıt, firewall, hotspot, 5651, kablolama, fiber, bakır. cat6, veri depolama, qnap, KVKK Danışmanlığı, Danışmanlık Hizmetleri, Bakım ve Destek Hizmetleri, Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri. Kurumsal Eğitim, Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri, Veri Merkezi Çözümleri, Firewall Çözümleri, Log Çözümleri, Hot Spot Çözümleri.

Ağ ve Kablolama Çözümleri, Sanallaştırma Çözümleri, CCTV Çözümleri, Microsoft Server ve Sanallaştırma Danışmanlığı, Güvenlik Duvarı Danışmanlığı. Office Uygulamaları Danışmanlığı, Altyapı ve Network Danışmanlığı, Internet ve Güvenlik Danışmanlığı, IP Santral Call Center Sistemleri Danışmanlığı. Active Directory Kurulumu ve Destek Hizmetleri, Windows Server Kurulumu, Kullanıcıların Kurulumu, Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Yazıcı.

Monitör, Arıza Tespiti, Bakım Onarım, Office 365 kurulum, destek hizmetleri, Güvenlik Duvarı Kurulumu, Anti Virüs Kurulumu. Sanallaştırma Hizmetleri, Network Kurulumu, Veri Yedekleme, Microsoft Server Eğitimi, Sanallaştırma Teknolojileri Eğitimi, Vmware, Hyper-V, Exchange Server Eğitimi. Güvenlik Duvarı Eğitimi, Fortinet, Dell Sonicwall, Office Uygulamaları Eğitimi, Altyapı ve Network Eğitimi, DAS çözümleri.

Direct Attached Storage, NAS çözümleri, Network Attached Storage, SAN çözümleri, Storage Area Network, IPS, IDS, Son Kullanıcı Güvenliği. Veri Kaybı Önleme, DLP, Ağ Erişim Kontrolü, NAC, Web Filtremele, Proxy, Şifreleme, Mesajlaşma Güvenliği, Bakır Kablolama Çözümleri. Fiber Kablolama Çözümleri, G-Pon Altyapısı Çözümleri, Gigabit Passive Optic Network, Kabinet Düzenleme, Sistem Odası Düzenleme, Elektrik. UPS, telefon alt yapısı oluşturma, Kapalı Devre. Televizyon,