Hyper-V Sanallaştırma Çözümleri

 

Hyper-V Sanallaştırma Çözümleri

Hyper-V Sanallaştırma Çözümleri

Microsoft Sanallaştırma

Bir Windows Server sunucu rolü olan Hyper-V, native hypervisor tabanlıdır ve x86-64 mimarideki sunucular üzerinde donanım & işletim sistemi sanallaştırma işleri gerçekleştirir. İş yüklerinin sanallaştırılması ve özel bulut inşasında kritik görevler üstlenmesinin yanı sıra yenilikçi, modern ve rakipsiz özellikleri ile pazarda önemli bir yere sahiptir.

Sunucu Sanallaştırma

Sanallaştırma, en zorlu iş yükleriniz için daha etkili ve daha ileri düzey kullanılabilirliğe sahip yeni nesil veri merkezlerini mümkün kılmıştır. Microsoft sanallaştırma çözümleri, özel ve Hibrit bulut için kapsamlı platformlar oluşturmak üzere temel sanallaştırma işlevlerinin de (sunucu donanımlarını birleştirme gibi) ötesine geçer. Bu, kuruluşunuzun masraflarda önemli düzeyde tasarruf sağlayabilmesi ve işlemlerde üretkenliğin artması demektir.
 
  • Tanıdığınız platformu (Windows Server ile tümleştirilmiş Hyper-V) kullanarak masraflarda ve operasyon etkinliğinde tasarruf sağlayın,
  • Windows Server ile, gelişmiş sanallaştırma teknolojisini hazır şekilde edinin,
  • Tek bir konsol görünümü ile; fiziksel, sanal ve bulut ortamlarınız için birleştirilmiş tümleşik yönetim araçları setinden yararlanın,
  • Bulutun gücüyle, veri merkezinizde esnekliği ve yük dengeleme işlevlerini arttırın,
  • Microsoft System Center ile uygulama performansını iyileştirin ve dağıtımı basitleştirin,
  • Sınırsız veri merkezi sanallaştırması ve işlemci başına lisanslanmış yönetim ürünleri ile, rakiplere göre daha ekonomik bir sistemden yararlanın.

Point Teknoloji çözümlerinin arasında bulunan VMware hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin..