Siber Güvenlik

Siber tehditler her geçen gün şekil değiştirerek, bilgi güvenliğini tehdit etmeye devam ediyor. Bu noktada Point Teknoloji olarak uyguladığımız siber güvenlik projeleriyle, müşterilerimizin bilgi güvenliğini tamamen güvence altına alıyoruz. Crypto saldırılar, ddos atakları, fidye yazılımları gibi siber saldırı yöntemleri halen güncelliğini korumaktadır.

Siber Güvenlik

Firmanıza ait kritik donanımların ve size ait özel bilgilerin kontrolünün başkalarının eline geçmemesi için firmanıza en uygun siber güvenlik çözümü uygulanmalıdır. Tüm bu konularda yüksek tecrübeye sahip ekibimizle tanışmak için bizden bir toplantı talep edebilirsiniz.

Siber Güvenlik

point teknoloji, sunucu, storage, server, ip, network, cctv, kamera, kamera kayıt, firewall, hotspot, 5651, kablolama, fiber, bakır. cat6, veri depolama, qnap, KVKK Danışmanlığı, Danışmanlık Hizmetleri, Bakım ve Destek Hizmetleri, Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri. Kurumsal Eğitim, Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri, Veri Merkezi Çözümleri, Firewall Çözümleri, Log Çözümleri, Hot Spot Çözümleri.

Ağ ve Kablolama Çözümleri, Sanallaştırma Çözümleri, CCTV Çözümleri, Microsoft Server ve Sanallaştırma Danışmanlığı, Güvenlik Duvarı Danışmanlığı. Office Uygulamaları Danışmanlığı, Altyapı ve Network Danışmanlığı, Internet ve Güvenlik Danışmanlığı, IP Santral Call Center Sistemleri Danışmanlığı. Active Directory Kurulumu ve Destek Hizmetleri, Windows Server Kurulumu, Kullanıcıların Kurulumu, Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Yazıcı.

Monitör, Arıza Tespiti, Bakım Onarım, Office 365 kurulum, destek hizmetleri, Güvenlik Duvarı Kurulumu, Anti Virüs Kurulumu. Sanallaştırma Hizmetleri, Network Kurulumu, Veri Yedekleme, Microsoft Server Eğitimi, Sanallaştırma Teknolojileri Eğitimi, Vmware, Hyper-V, Exchange Server Eğitimi. Güvenlik Duvarı Eğitimi, Fortinet, Dell Sonicwall, Office Uygulamaları Eğitimi, Altyapı ve Network Eğitimi, DAS çözümleri.

Direct Attached Storage, NAS çözümleri, Network Attached Storage, SAN çözümleri, Storage Area Network, IPS, IDS, Son Kullanıcı Güvenliği. Veri Kaybı Önleme, DLP, Ağ Erişim Kontrolü, NAC, Web Filtremele, Proxy, Şifreleme, Mesajlaşma Güvenliği, Bakır Kablolama Çözümleri. Fiber Kablolama Çözümleri, G-Pon Altyapısı Çözümleri, Gigabit Passive Optic Network, Kabinet Düzenleme, Sistem Odası Düzenleme, Elektrik. UPS, telefon alt yapısı oluşturma, Kapalı Devre. Televizyon,

Microsoft Server Eğitimi, Sanallaştırma Teknolojileri Eğitimi, Vmware, Hyper-V, Exchange Server Eğitimi. Güvenlik Duvarı Eğitimi, Fortinet, Dell Sonicwall, Office Uygulamaları Eğitimi, Altyapı ve Network Eğitimi, DAS çözümleri.