Kablosuz Ağ Çözümleri

Kablosuz Ağ Çözümleri

Kurumsal firmaların ve kablosuz ağ hizmetini kendi hizmetleri dahilinde veren Kafe, Restoran gibi işletmelerin en çok ihtiyacı olan şey doğal olarak sağlıklı işleyen bir kablosuz ağ hizmetidir. Kablosuz ağ yapınız ne kadar stabil, güvenli ve güçlüyse o kadar çok tercih edilir ya da firma içi çalışıyorsanız da performansınız o kadar yükselmiş olur. Bu nedenle kablosuz ağ çözümü arıyorsanız bu işin en doğru şekilde yapıldığından emin olmalısınız.

Kablosuz Ağ Çözümleri

Point Teknoloji olarak müşterilerimizin kablosuz ağ çözümleri dahilinde istediği rahatlığı sağlamak için uğraşıyoruz. Bu başlık altında topladığımız hizmetlerin arasında network alanında network altyapısının tasarlanması ve oluşturulması, güvenlik cihazlarının kurulumu, güvenlik analizi, uzak lokasyonlar arasında network bağlantılarının kurulması, yedekli network altyapılarının oluşturulması, yapısal kablolama gibi alt hizmetler bulunuyor.

İhtiyacınız olan her bir hizmet için maksimum dikkat ile hazırladığımız projelerimizi; sektörün en iyi ama en uygun maliyetli ürünleriyle destekleyerek size çözümler sunuyoruz. Verdiğimiz hizmet, geliştirdiğimiz ve uyguladığımız proje ile de kalmıyor elbette. İlk kullanımla birlikte başlayan sonraki süreçte teknik destek, bakım ve onarım alanlarında da hizmetlerimize devam ediyoruz.

Büyük Lokasyon Kablosuz Kapsama Alanı Oluşturma, Kablosuz Ağ Erişiminde Kullanıcı Kontrolü, Noktadan Noktaya Kablosuz Bağlantı Çözümleri gibi; farklı isteklere hızlı çözümler üretebiliyor olmamız da sağladığımız avantajlar arasında yer alıyor.

Firma bünyesinde çalışanlara ya da başta bahsettiğimiz gibi kafe, restoran, otel gibi işletmelerde; müşterilere hareket özgürlüğü sağlayan kablosuz ağ çözümleri sayesinde Wan protokolü için gerekli olan; geniş ve hacim olarak büyük kablolama işlerinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Böylelikle yerleşke dışı ya da binalar arası gereken kablolama işinin mali yükünden de sizi kurtarıyoruz. Bu noktada kablosuz ağ çözümleri ile verim, performans ve süre açısından pek çok kazanım sağlıyor olduğunuzu da belirtmeden geçmeyelim.

Masaüstü bilgisayarların kablosuz ağa bağlanmasında başlayarak; daha çok hareket özgürlüğü tanıyan dizüstü bilgisayarlar, telefon, tablet gibi mobil cihazlar ve hatta RFID; cihazların kesintisiz iletişime dahil olması için geliştirdiğimiz kablosuz ağ paketlerimiz ile sizi teknolojinin hızına ve verimliliğine entegre edebiliyoruz.

Kablosuz, Kablosuz Ağ Çözümleri, Wireless